Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete kis mag szerű pöttyök...

Fekete kis mag szerű pöttyök a szėkletemben mit jelentenek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ma volt először ilyen. Elég sok ilyen kis mag szerű fekete valami van a székletemben (olyan mint a mák mag kb). Nemettem semmi gyümit. (kivéve reggel beleharaptam egy túlérett fügébe 1-et, illetve ittam egy HohesC italt (szőlő, alma meg nem is tudom milyen ízű volt már) . Ebből megittam az 1 litert húzóra.. Mást semmit nemettem, kivéve most hogy így eszembe jut, tegnap este ettem ilyen kraker válogatást és abban volt több olyan is, amiben voltak ilyen fekete pöttyök! Ezen kívül mást nemettem pl mák (bár lehet abban azvolt franc se tudja), vagy nem is tudom! Egyébként ezek a kis valamik benne rendesen kemények, és kitapinthatók! Bár őszintén megvalva már egy ideje (kB 3 hónapja killódok a hassammal mert beszedtem valószínűleg valami "kisebb" bélfertőzést. (ennek a vizsgálatai a jövő héten derülnek ki, széklet minta, vérvétel, és hasi UH ami negatív lett, de még jegyezték hogy sok a levegő a belemimben).

2019. okt. 9. 00:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 18/F
2019. okt. 9. 00:29
 2/4 anonim ***** válasza:
szia menyjél el a dr nénihez és megvizsgál.
2019. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hasonló probléma. mi lett végül?
2020. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valami kraker mix XD
2020. dec. 24. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!