Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezeknek a hasi puffadásoknak...

Ezeknek a hasi puffadásoknak mi állhat a háttérében? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy ideje már állandóan puffad a hasam/beleim, és hallom is mindig ahogy kortyog. Illetve ha nyomogatom / masszírozom, akkor is hallatszódik, hogy a beleim televannak levegővel! (és ehez jár egy enyhe hasi diszkomfort érzés is! Semmi tünetem nincs alapvetően!

Elég stresszes ember vagyok, attól lehet ez? (csuklani is sokszor szoktam). Vagy valami "mérges" gázok ezek valami vírustól? Egy hónapja volt nyálkás székletem egy darabig de mostmár kB 3 hete nincs! Hasmenés, rekedés nincs. A székletem állaga ilyen puha massza szerű ha irhatom így, és barna (minimális szürkés árnyalattal). Ti mire gondoltok ezekből? 17/F



2019. okt. 9. 17:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
IBS alapból nagyon gyakori tinik körében.. úgy derült ki, hogy volt vérvétel, széklet leoltás, végbélvizsgálat (csak a kezével :D), hasi ultrahang, cukor szint mérés, adtak ilyen olyan gyógyszert (nem csináltam végig egyik kúrát sem), szedtem normaflore-t (nem az alapot asszem), vitaminokat.. nem változott semmit a bajom, nem lett jobb sem rosszabb, elmondtam hogy sokszor vagyok depressziós stresszes.. végén a fő orvos IBS-t állapította meg, 45 éve van a szakmában, ismerjük is jól, hiszek neki. hasi puffadás és a fájdalmak teljesen elmúltak, a székletem színe is normális... nyák van rajta de nem vastagon. néhe kis vér foszlány is akad, de az ritka. elvileg az nem az ibs tünete, de olvastam néhol hogy van akinél jelentkezhet.
2020. nov. 21. 23:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy végbélvizsgálat miért kellett nálad? Előfordult nálad véres széklet is és aranyeret kerestek? Uuh de jó hogy nem volt tükid én attól tartanék a leginkább ezért félek nagyon
2020. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát megnézte hogy nem a vérzékeny, vagy hogy is mondjam szépen.. mert ha végbélrákom van vagy polip akkor az ujján látta volna a vért vagy ki érezte volna lehet. Aranyerem nem hiszem hogy kijött volna bármikor is, az fájdalmas,viszket.. nekem semmi ilyen. ibs okozhatja, vagy esetleg kicsit a hámfal megsérül, nem tudom nem vagyok orvos :(
2020. nov. 23. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!