Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kardiologus ìrt fel xanax...

CsAnita23 kérdése:

A kardiologus ìrt fel xanax 0.25öst nekem. Mivel semmi semmit nem talált mellkasi panaszaim és magas vérnyomás hátterében. Eddig ki sem váltottam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
De pènteken nagyon felpörgött a szivem. Lehet pànikroham volt. Ezért kiváltottam. És tegnap bevetten egy felet. Meg ma is egy felet. Talán ùgy érzem jobban vagyok. Tényleg lehet h pánikbeteg vagyok? Lesz ettől a bogyótól bajom? Valakinek tapasztalst? Akár a pànikbetegségről is
2018. ápr. 29. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnèk pánikbetegekkel. Én 26vagyok lány.
2018. ápr. 29. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Lesz bajod bőven. Inkább természetgyógyászhoz kellene menned. Attól a méregtől amit az idióta orvos felírt: meghízhazsz, öngyilkos gondolataid lehetnek olvasd el a betegtájékoztatót, elég húzós mellékhatásai vannak, elmélyíti a depressziót, szorongást csinál. Igen.. pontosan ezt teszi annak ellenére, hogy te azt hiszed, hogy segít. Nem segít, a problémát nem oldja meg csak egy kicsit lenyugtat, de később majd nagyobb aadag fog kelleni, mert a szervezet hozzászokik. A májad a hasnyálmirigyed nem fog örülni. A magas vérnyomás háttere elég szerteágazó lehet. Hormonális, vagy vese probléma, autoimmun betegség és még lehetne sorolni. Ne xanaxot tolj hanem menj utána a problémának és a kiváltó okot szüntesd meg. Ja, és ne pánikolj semmin mert az nem változtat semmin. A dolgok ugyanúgy végbemennek ha pánikolsz, ha nem.
2018. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább természetes nyugtatókat szedj, pl. gyógynövényes bogyókat és/vagy citromfűteát. Plusz sportolj rendszeresen, vagy legalább sétálj napi fél órát. Elsajátíthatsz különböző lazító technikákat is.

Ezek segíteni fognak, ha a vegetatív idegrendszered csinálja a zűrt. De párhuzamosan elkezdhetnél más irányban is vizsgálódni, mert ahogy az első is írta, több ok is lehet a háttérben. Kezdj egy teljes vérképpel + vas + TSH, erre a házi orvos tud beutalót írni; plusz mellette fizess ki zsebből egy aTPO-t (kb. 2000 Ft), mert azt első körben nem téríti a TB, viszont akár évekkel hamarabb jelzi a pajzsmirigy alulműködését, mint a TSH.

2018. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem ajánlom.ha netalántán mégis valahol szervi baj van.akkor árthat.nekem majdnem leállitotta a szivemet igy is a nyugalmi pulzus 30 volt éjjel erre adtak nyugtatót.majdnem bele is pusztultam.
2018. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassú felszívódásúra átállított kábítószert kaptál. Függővé fogsz tőle válni és egyre erősebb szerek kellenek majd, de stabilizálni azok sem fognak. Nem szabad rálépni erre az útra.
2019. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!