Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A háziorvosom nem küldött el...

A háziorvosom nem küldött el tüdőosztályra, és még röntgenre se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 1 hete fáj a tüdőmnél amikor lélegzem, vagy ha valamit felemelek. Nem mindig, de előfordul, hogy megfájdul a tüdőmnél, a hónaljam alatt, vagy a hátam. Nem köhögök. Nehezen lélegzem néha.

Máma voltam a háziorvosomnál, csak nyomogatta a tüdőmnél, hogy nem-i fáj, aztán a hátamat is. Fájt picit a hátam. Nem hallgatott meg, kiírt gyógyszert.



Nagyon megvagyok ijedve, hogy mi lehet ez. Nem mindig fáj. Nagyon félek.


2019. okt. 10. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk ez alapján, hogy mit állapított meg, és milyen gyógyszert adott rá! Első körben szedd be a gyógyszert, ha nem múlik a probléma, akkor fog további vizsgálatra küldeni.
2019. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Tüdőátvilágításra magadtól is elmehetsz, ez állampolgári alapon jár évente egyszer.
2019. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Minek küldött volna, ha nem szükséges? A tüdöosztály meg a röntgen nem "kötelezö" minden hátfájásnál - mert a kérdés alapján még az sem valószínü, hogy a tüdödnek bármi köze van a tüneteidhez, inkább a bordaközi izmok húzódása/túleröltetése tünik valószínünek.
2019. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Csontkovács segíthet.
2019. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
A tüdődben nincsenek érző rostok, bármilyen hihetetlen, nem tud fájni. Maximum a mellhártyád vagy ahogy írták fentebb is, az izmok fájhatnak.
2019. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A tüdő szűrés nem ingyenes,bizonyos korosztályok részére .

A házi orvos is csak 2 évente küldhet,ha okot lát rá .

De van beteg jogi képviselőd,nála panaszt tehetsz,a nem megfelelő ellátás miatt .

2019. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is így volt. Ezt 7 orvos játszotta végig aztan a 8 kórhazba vitetett és a műtőasztalon végeztem életveszélyes allapotban. Nem megijeszteni akarlak mert neked valószínű teljesen más bajod van mert a tüneteid is mások. De ha nem kapsz rendesen levegőt és meg sem hallgat az orvos akkor elég pocsék orvosod van. Milyen gyógyszert írt fel ezek után?
2019. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
5. Lehet okoskodni hogy a tüdő nem fáj. De nagy butaság mert tüdőműtét után bizony minden lélegzet fáj mivel a mellhártya rendkívül érzekeny és rengeteg ideg és izom veszi körül. És ha tüdőgyulladás van bizony az fáj és ha kilyukad a tüdő az is rohadtul faj. Úgyhogy ülj le 1es!
2019. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A lepontozástól kielégültök? Mert igazatok nem lesz tőle sajna.
2019. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De most mondtál nekem bármiben is ellent? Mi az hogy ülj le egyes? :D
2019. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!