Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A háziorvosom nem küldött el...

A háziorvosom nem küldött el tüdőosztályra, és még röntgenre se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 1 hete fáj a tüdőmnél amikor lélegzem, vagy ha valamit felemelek. Nem mindig, de előfordul, hogy megfájdul a tüdőmnél, a hónaljam alatt, vagy a hátam. Nem köhögök. Nehezen lélegzem néha.

Máma voltam a háziorvosomnál, csak nyomogatta a tüdőmnél, hogy nem-i fáj, aztán a hátamat is. Fájt picit a hátam. Nem hallgatott meg, kiírt gyógyszert.



Nagyon megvagyok ijedve, hogy mi lehet ez. Nem mindig fáj. Nagyon félek.


2019. okt. 10. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bizony tud fájni a tüdő. A tüdőcsúcs pl kisugárzik a lapockába. Ostobaság azzal okoskodni hogy nem tud fájni mert ez ennél sokkal komplexebb dolog.
2019. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem azért, de tisztában vagy a kisugárzás fogalmával? Meg hogy a mi a háttere?

Félre ne érts, nem azt vonom kétségbe, hogy az embernek lehet olyan érzése, mintha a tüdeje fájna, de attól még nem a tüdeje fáj. Te vagy az egyetlen, aki elkezdett okoskodni, másoknak alaptalanul beszólni.

2019. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdés szempontjából az hogy "a tüdő nem fáj" azt jelenti, hogy nem menj tüdőgondozóba mert biztos nem a tüdőddel van baj. Mivel az nem fáj. Sajnos "kicsit" többet tudok a tüdő anatómiájáról, működéséről és betegségeiről mint te vagy bárki más ezen az oldalon.
2019. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!