Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van két napja hasmenésem?

Mitől van két napja hasmenésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy kis gyomorsavam is és egyik éjjel úgy ébredtem,hogy hasmenésem volt de nem úgy van hasmenésem,hogy egész nap megyek csak pl egy nap 4-5x elmegyek wc-re ...alapból 2x-3x szoktam ...és ilyen hígabb a székletem nem is full viz de ilyen higabb világos szinű..előtte való nap ittam 2 sört és egy kis tömény italt de rosszul esett és hánytam ...és akkor éjjel kezdett menni a hasam ...lehet még szervezetemben lehet alkohol?:O 2nap után? :O



2019. okt. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet alkoholérzékenység. De az is lehet, hogy a sörélesztő hatása.
2019. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és lehetséges hogy 2 sör illetve 2 kicsi tömény ital mármint 2 ilyen pici pohárka..még 48 óra után is szervezetben van?:O
2019. okt. 10. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet benyaltál valami vírust. Eleve sok a napi 2-3 szerintem. Ha rendszeresen ez van nem csak a karácsonyi vacsora után.
2019. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!