Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek bemenjek az...

Szerintetek bemenjek az egyetemre így?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 héttel ezelőtt megfáztam, de pár nap után jobban lettem, csak a csúnya köhögés maradt meg. Aztán visszajött a torokfájás is, most pedig már náthásabb vagyok mint eredetileg voltam. Este már nem tudom az éjszakát végigaludni, mert nem kapok az orromon levegőt, meg köhögök. Ráadásul a jobb szemem is kezd véres lenni, picit fáj is. Azzal sincs minden rendben. Eddig jártam suliba, nem maradtam itthon, de mivel ilyen látványosan szarabbul lettem, a szüleim azt mondják ne játsszak az egészségemmel, és maradjak otthon. A gond csak az, hogy ezen a szakon rengeteg a gyakorlati óra, és lemaradni sem szeretnék, ráadásul szerdán előadást kell tartanom egy szaktársammal közösen, amire jegyet is kapunk majd.

2019. okt. 13. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ne menj be


vegyél a gyógyszertárban mentolkristályt

Borsónyit párologtass egy kis helységben forróvízben

És egyél meg napi 3 nagy gerezd fokhagymát naponta lereszelve (kajába keverve) vagy pirítós kenyérre dörzsölve.

2019. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne orvoshoz menni. Én is 2 hétig húztam egy egyszerű torokfájást, aminek a vége brutális bronchitis lett nagyon csúnya köhögéssel. Komoly gyógyszert kaptam rá, de utána is még kb 2 hét volt, mire teljesen rendbe jöttem.
2019. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, hogy érzed magad.

A halaszthatatlan gyakokra menj be, de igyekezz minél többet otthon lenni.

2019. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan ne menj be; ahhoz, hogy szerdán működőképes legyél, 3 napot gyógyulnod kell. Semmi bajod nem lesz attól, hogy kimaradsz egy gyakorlatból.
2019. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
egy-két hét szigorú fekvés a gyógymódja. Semmi antibiotikum, senki orvos! Csak a vécé megengedett!
2019. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!