Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az orvosom antibiotikumot...

Ha az orvosom antibiotikumot irt fel de nem erzem magam olyan betegnek, szedjem be vagy ne?

Figyelt kérdés
Tele van az orrom es fujom ezenkivul semmi bajom nincs. Erre felirt Acc-et, Coldrexet es Duomox antibiotikumot is.
2019. okt. 15. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ne szedd. Inkább próbáld ki a fél citrom leve, 2 kanál méz + 2 gerezd fokhagyma összetörve kombót.

Jól összekutyulod az összetevőket és szépen elkortyolod napi 3x

2019. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem szedném, csak azt nem értem, miért kellett ilyen pitiáner dologgal orvoshoz futkosni. Ő megtette a kötelességét és gyártott magának egy pácienst.
2019. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert mentem el mert tegnap rosszul voltam razott a hideg lazas voltam. Es nem birtam elemenni a dokihoz de fel kellett hivnom,hogy legalabb igazolast kapjak es ma mentem el igazabol en csak az igazolasert mert mar jol vagyok aztan pluszba kaptam ezeket.
2019. okt. 15. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Acc köptető, Coldrex láz-fájdalomcsillapító főképp nátha/influenzára, a Duomox a penicillin antibiotikum. Okkal írta fel, be kell szedni.

De ha nem akarod mert már eldöntötted magadnak, attól még az ACC-Coldrex menjen.

2019. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
végül beteg lettél???
2019. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!