Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 12.7-es vércukorszint ébredés...

12.7-es vércukorszint ébredés után normális?

Figyelt kérdés
Nem voltam rosszul semmi panaszom nem volt igaz hogy mostanában többet iszok és mikor pl vizet iszom egyre szomjasabb vagyok tőle. Evés előtt lett megmérve a cukrom.

2019. okt. 18. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon magas érték. Mielőbb menj el a háziorvoshoz és kérj segítséget tőle.
2019. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális! Nem kötelező rosszul lenni ahhoz, hogy valaki cukorbeteg legyen. Minél előbb kérj segítséget a háziorvosodtól!
2019. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Orvos azonnal rengeteg problémát okozhat a magas cukor pl idegek, szem károsodás stb. Meg is lehet vakulni persze ezeket meg lehet fokozni ugy hogy az lenne a legkisebb bajod. A 7 feletti cukor mar magas neked 12 jóval felette vagy.
2019. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
50 évvel ezelőtt ennyi volt a normális! Csak mert a legyártott gyógyszereket el kell adni, hát lecsökkentették 6 ra!
2019. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamo77db ***** válasza:
Ez nagyon sok, lépni kell ellene. Üdv: egy 2-es típusú cukorbeteg.
2019. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"50 évvel ezelőtt ennyi volt a normális!"


Na és hányan haltak bele a cukorbetegség szövődményeibe?

2019. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nektek az lesz elmegyek orvoshoz mindenkepp
2019. okt. 18. 15:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy elég sűrűn van fejfájásom és tegnap reggel szédültem is mikor felkeltem
2019. okt. 18. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem, 18-24 között van a cukrom egész nap, mégsem vagyok beteg, és már közel a 60. at tiprom. Úgy 15 éve vettem egy vércukormérőt, hónapokig méregettem. Az eredményeken felbuzdulva elmentem orvoshoz, de nem lettem cukorbeteg! A cukorbetegséget nem a magas vércukor szint okozza!

És köszönöm szépen, már 8 éve nem szedek semmiféle tablettát, sem étrend-kiegészítőt. A tartósított élelmiszereket kerülöm, és amióta így teszek, 30 évet fiatalodtam!

A kérdezőnek azt tanácsolom, hogy ne a vércukorral foglalkozz, hanem a széleteddel! Amíg az rendben van, addíg nincsen semmi baj.

2019. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Utolsó... Örülök h jól van. Ketoacidosise ha még nem tette el láb alól majd fogja.


Kérdező! A cukorbetegség nem játék! Menjen orvoshoz!

2019. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!