Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik súlyos hasmenéssel járó...

Akik súlyos hasmenéssel járó (valószínűleg vírusos) bélhuruton átestek, mennyit szoktak fogyni?

Figyelt kérdés
Ennyire súlyos most van életemben először, a protokollt persze betartom de egyelőre minden hiába (72h). Tegnapig nem ettem a kímélet miatt csak alig, ezen a napon lehetett vagy 15-20x. Ma már eszegettem némi javasolt dolgot, a száma kevesebb lett, de mire leértek a kaják kb. egy óra alatt kizúdult, és sajnos szó szerint - görcsök stb. Szóval kissé ijesztő már. Mivel alapból van egy IBS bélbántalmam (188/80, 41F), így nem vagyok valami hústorony típus, nehezen hízom. Szóval mennyi ment le, és mennyi idő míg vissza tudtátok szedni a vesztett tömeget? (több hétig óvatos étkezést javasolnak, felteszem azzal hízni még nem lehet).
2019. okt. 20. 03:53
 1/1 Bferike ***** válasza:
100%

Ha Bpi vagy akkor menj el a Széchényi fürdő kútjához, ami egy kis üvegépület a Kós Károly sétányhoz és a régi Vidámparkhoz esik közelebb.

Vegyél 10 litert a vízből, és ott helyben igyál meg egy nagy pohárral.

Mire elfogott a víz újra makk egészséges leszel! (mást ne igyál míg el nem fogy)

Sajnos péntek szombat vasárnap hétfőn nincs nyitva. Leghamarabb kedden 8-12 között lesz nyitva.

De ha nagy baj, akkor lehet a fürdőben tudsz kérni a vízből!

Higgy nekem, meg fogsz általa gyógyulni!

Ez nem kuruzslás, hanem gyógyvíz!

Ráadásul fillérekbe kerül, bármilyen gyógyszerész képest! Talán 100 Ft sincs egy literje!

2019. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!