Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Közepesen súlyos asztmám van,...

Közepesen súlyos asztmám van, milyen mozgás formát válasszak amivel tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, kicsi korom óta asztmában szenvedek. Egy ideje zavar a súlyom, 61 kg vagyok 166 cm-hez. Részt veszek egy gyógyszeres kezelésben, de hát így is egy erősebb buszhoz való futástól köhögök, és nehezen kapok levegőt.

2016. szept. 1. 18:30
 1/1 anonim válasza:

Sajnos velem is ez a probléma szintén asztmás vagyok és a legkisebb dologtól is fulladok úgy tudom az úszás segít az asztmán ráadásul könnyen tudsz vele fogyni is azt javaslom ha nem vagy rettentő szégyenlős akkor menj be a házi orvosodhoz vagy az iskola orvoshoz és kérd meg hogy adjon ingyenes úszáshoz való beutalót vannak helyek ahol kifejezetten erre a célra tartanak úgymond úszás órákat.

Remélem segítettem egy kicsit ^^

2016. szept. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!