Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepszia mellett ihatok...

Epilepszia mellett ihatok energiaitalt?

Figyelt kérdés
Én 21 éves fiú vagyok és szedek Parnassant Floxetet és, Lamolepet. Floxet szedése, megkezdése előtt egy epilepsziás rohamom volt de az azért volt mert nem vettem be a Lamolepet. De most már mindig szedem a gyógyszert. Mi okozza az epilepsziás rohamot a Floxet vagy az energiaital?
2019. okt. 20. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A gyógyszert nem ismerem, de ha előtte volt rohamod, akkor az energiaital lehet a lúdas. Kerüld az ilyen fajta italokat, nem ér az egész annyit! Igyál hadonló ízűt!
2019. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*hasonló. Jobbulást!
2019. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Inkább ne, viszont kávét nyugodtan ihatsz, mértékkel.
2019. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 18. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Teljesen véletlenül tértem vissza ehhez a kérdéshez. Egy másik, ilyen témájú kérdést válaszoltam meg.


Nem értem, miért lettem lepontozva. Nekem annak idején a szakorvosom mondta, hogy igyak kávét. Nálam kifejezetten az alvás-ébrenlét volt az >egyik< kiváltó oka a rosszulléteknek. Éppen ezért nem is volt nekem ajánlott este, lefekvés előtt lustálkodni, reggel is gyorsan fel kellett kelnem.


Tudom, ezt nem írtam le rendesen.

2020. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!