Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fogyókúrám során intenzív...

Ha a fogyókúrám során intenzíven edzek diéta mellett, akkor lehet sport energiaitalt inni vagy az plusz kaloriát jelent csak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Most miért ne ihatnál, jelent max 200 kcalt pluszban, húúú de sok...
2010. aug. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ihatsz, a sport energiaitalok cukrosak. 200 kalória az 50 g cukor, ennyi frankón hazavágja a diétát. igál vizet.
2010. aug. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

inkább izotóniás italt igyál, jobban jársz vele...biotechnek van literes szörp szerűje 1:50 arányban kell hígítani....


de sport előtt szükséged lesz egy nagy adag szénhidrátra, utána meg egy kisebb adag szénhidrátra és egy jó adag fehérjére, ha tényleg aktívan edzel

2010. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szinte minden energiaitalnak van light változata, azok szinte nullkalóriásak. Bár nem egészségesek, de én is szoktam inni. :) nem bírom ki sokáig nélkülük.

A kifejezett sportitalok viszont mind cukrosak, jelentős kalóriatartalommal. Az elsőnek üzenem, hogy gondolkozzon már! 200 kalória az nagyon nem elhanyagolható. Tökre nem mindegy, hogy pl. 1600 v. 1000 kcal! Meg 200 kalória az kitesz akár egy teljes étkezést...

2010. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát nekem általában kurv@ra mindegy, főleg amilyen intenzitással edzek...
2010. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előbb elírtam: nem mindegy, h 1600 vagy 1800 kcal. De az egy dolog, hogy neked mindegy, attól még úgy általában nem az.
2010. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eleve aki normálisan edz, nem iszik szénsavasat edzés közben. Energiaital kilőve. a gatorade/powerade műmájereknek való, ha fogyni akarsz ne igyál semmi cukrosat. az izotóniás italokban is van cukor, így azokat is hanyagolnám...
2010. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is edzés alatt kell azt inni, hanem előtte, és, ha vmi pezsgőtabit szedsz, az is szénsavas... És a glikogénraktáraidat egy normális edzéssel simán kiüríted.


Ha kondisnak tünteted fel magad, és műmájerezel másokat, akkor gondolkozz azon, h az nem műmájerség, hogy egy csomó olyan dolgot írsz, ami butaság.


Mondjuk tényleg jobb, ha vmilyen más termogén cuccal kiváltja az energiaitalt, vagy csak szimplán koffeint visz be más forrásból, de attól, ha energiaitalt iszik, nem lesz rosszabb.

2010. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!