Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 58 éves, fizikai munkát végző...

58 éves, fizikai munkát végző nő vagyok. Egyre kevésbé bírom a munkahelyem a munkámmaljáró nehézségeket. Szédülök, bedagad a lábam, magas a vérnyomásom és hiába szedem a drága gyógyszereket nem segítenek. Mit tehetek? Háziorvos tehetetlen.

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Egy normális országban leszázalékolnának.

Itt addig kell robotolni, míg beledöglünk.

Biztos, hogy alaposan ki vagy vizsgálva? Laborjaid?

2019. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Munkát kellene váltani.

Lehet dönteni melyik éri meg. Az egészség,vagy a munka?

2019. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én találkoztam már olyan nővel aki 58 évesen el tudott menni nyugdíjba a nők40-el. Gondolom nekem neked még nincsenek meg az éveid ezért kell még dolgoznod. Ha nagyon rosszul vagy elmész betegállományba, ha meggyógyultál akkor pedig folytatod a munkát, amíg kell. Szerintem ennél jobbat senki nem fog tudni mondani.
2019. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

"

Egy normális országban leszázalékolnának."


Mégis melyik ország???

Én 49 éves vagyok, hasonló gondokkal mint a kérdező. Én is egyre nehezebben bírom a munkámmal járó terheléseket. Nem, hogy leszázalékolás nincs, de táppénz se nagyon.

Itt kint 7 napig orvosi igazolás nélkül lábadozhatok otthon , csak be kell telefonálni, hogy "beteg vagyok" de a cég nem fizeti a táppénzt, vagyis ez fizetetlen. Ha tovább lennék otthon akkor az állam fizet, mert ahhoz már kell orvosi igazolás, de annyira nevetségesen keveset, hogy az ember inkább nem megy el betegszabira.

Melyik ország ez? Anglia..

Kedves kérdező. Ém a lábfájdalmamat szaunázással, úszással, és masszőrrel igyekszem enyhíteni. Bár magas vérnyomásom nincs, de ha lenne, ahhoz bizony orvos kell.

Ja, megjegyzem:

Bátyám Thaiföldön él. Ott nem hogy leszázalkolás nincs, de nyugdíj sem létezik.

Nővérem Németországban él. Ott sem százalékolnak le ó,csak a tényleg muszáj. Akárcsak Magyarországon ott is komoly biztosság dönt. Nővérem német állampolgár..

2019. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!