Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már lassan hónapok óta, az...

Már lassan hónapok óta, az ágyékom, az alhasam, meg igy a herémben szúró érzést érzek. Ez mindennapos, de van olyan amikor egy héten semmi bajom, van olyan amikor futni alig birok. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Lágyéksérvre gondoltam, a tüneteit megnéztem, viszont se köhögni nem köhögök se semmi.. de ez a ágyék/alhas/here tájon szúró tompa nyomást érzek sokszor. Anyám szerint semmi bajom, csak növök, vagy meghúzodattam (Igen hónapok óta...) Vérvételen még régen voltam, és minden jó volt, nem tudom ez számíthat-e.

2019. okt. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Serdülő korban tényleg szokott az a tájék fájni, de ha nagyon kellemetlen - menj orvoshoz a panaszoddal.

Ffi.

2019. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne lágyéksérvre gondolj! Nem vagy orvos, hogy diagnosztizáld magad.

Menj el az orvosodhoz!

2019. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyasmi mintha kakkantani kéne, csak mintha a végbél nem a luknál végződne, hanem a 3 centivel lejjebb és ezért zsákutcában van és nem tud kijönni, csak nyom ?
2019. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak orvos tűs segíteni!


De azonnal menj!

2019. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!