Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, hogyha itt...

Mit csináljak, hogyha itt vagyok nagybetegen és a rokonom eltűnt ma a pénzzel?

Figyelt kérdés
Örököltünk pénzt, ezután az idős, rozoga alkoholista rokonom rákényszerített, hogy mondjak le róla a javára, mondván, mivel ketten élünk úgyis együtt költjük majd el. Hogy ne mocskoljon, ebbe belementem. Ezért egyedül neki lett arra joga, hogy felvegye a bankból a pénzt. Hónapok óta vártunk rá, hogy felvehesse, ma délelőtt végre elmehetett érte, (faluról városba kellett érte beszuzoznia), kb. negyed egykor kellett volna megjönnie, csakhogy nem jött és azóta se híre se hamva! Már megőrülök a félelemtől, félig nyomorék vagyok, súlyos mozgásszervi és érbeteg, ez a pénz volt az utolsó reményem az életben, erre eltűnt az az átkozott. Hogy kerítsem elő? Telefonáljak a banknak, hogy járt-e ma ott ilyen nevű egyén, vagy a rendőrséggel kerestessem, vagy az ottani kórháznál érdeklődjek esetleg?
2019. okt. 25. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha LEMONDTÁL a pézröl a rokon javára, akkor az az ÖVÉ, azt csinál vele, amit akar, neked semmi jogod sincs sem a pénzre, sem arra, hogy ad belöle neked vagy sem!
2019. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy sem tudod előkeríteni.

Hiába is hivogatsz bárkit is.

De mi a fenéért, mondtál le a pénzről?

Kit erdekel, hogy egy alkesz mocskol?


Csak bízz benne, hogy hazatalál,és a pénznek legalább a fele meglesz.

Amennyit tudsz dugja el előle.

Amiről nem tud.

2019. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, estig biztosan hazamegy, nem kell rögtön a megrosszabbra gondolni.
2019. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorlatilag lemondtál róla, az is lehet, hogy nem ad belőle. Aki a függősége miatt úgymond "függőségének rabja" az elképzelhető, hogy sok dolgot nem lát reálisan különösen, ha pénzről van szó.
2019. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, hogy rákényszerített? Fegyvert fogott rád? ha nem, akkor a te hibád, hogy lemondtál a pénzről, és onnantól fogva semmi közöd hozzá.
2019. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rozoga alkoholista. Én is rozoga beteg vagyok, de nem ennyire hiszékeny. A betegséged nem ok arra, hogy ne lett volna helyén az eszed. Mocskolódik. Na és? Te meg neki adtad a pénzfelvételi jogot. Egyébként hogy? Aláírtál bármit is?

Egyébként ez a kérdés nem ebbe a kategóriába való.

2019. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor kellett volna feljelenteni zsarolásért. Vagy csak elküldeni a jó fenébe. Ha ráirattd a pénzt, most már semmit nem tehetsz. Megteheti, hogy az egészet elissza. Banknál nem adnak informáciot. Rendőrség erre nem fog lépni. Kórházba meg nem hinném, hogy bekerült, szetintem kocsmákban kéne körbenézni, ott ids

Issza épp el valahol vagy részegen fekszik otthon az asztal alatt.

2019. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésed kiírása óta még egy óra sem telt el szinte, de te már a legrosszabbra gondolsz. Mi van, ha lekéste a buszt? A többit már leírtam.
2019. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett? Hazakerült végül is?
2019. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!