Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van e neve ennek a pénzzel...

Van e neve ennek a pénzzel kapcsolatos mániának, vagy betegségnek, mert szerintem ez betegség?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a témába,mert szerintem ez valami betegség:

Van valakinél kölcsön pénzem,nem kevés.Nagyon jól ismerem,de most vettem észre rajta a következőt.Amikor vissza kell adni a pénzt,vagy egyátalán kifelé kell valamit fizetni(most nem a bevásárlásra gondolok,hanem üzleti dologra),akkor az illető szinte rosszul van,és mindenféle kreált ürüggyel megpróbálja a saját"zsebében" tartani a pénzt.Ilyenkor megy a végtelenségig tartó időhúzás,az elérhetetlenség,nem elérhető se telefonon,sem e mailre nem válszol,És betegesen nyúlik mindenfelé a kifizetési téma,de végül valamiért mindig húzódik,tolódik,és egy kínkeserves góchalmazzá válik az egész,melyből aztán csak nem történik semmi.

Ezt nagyon kell érteni,persze valahol linkség,és ki fogja fizetni egyszer,csak az isten tudja mikor,kiidegeli a másikat,de mintha valami kielégülést okozne neki,hogy minél tovább nála van a pénz.

Ez szerintem valami aberált betegség,vagy mi,nem?



2015. aug. 29. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán csak fukarság.
2015. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!