Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bőrrákot hogy lehet megkülön...

A bőrrákot hogy lehet megkülönböztetni a májfolttól?

Figyelt kérdés
Van az arcomon egy kb. bab máretű folt. Picit kiemelkedik a felületeből és sokkal szárazabb a tapintása és kinezete mint a bőrömnek. Időnként picit hamlik is. 2 éve mutattam 2 bőrgyógyásznak is. Mert akkor elég sötét is volt a színe. Azt mondták nem rák és védjem a naptól ennyi. Azóta 50 faktoros kremmel kenem be vastagon ha napra megyek. De 12 es 3 között nem szoktam amúgy napra menni, szíval vigyázok. Most nem sötét a színe mert nem éri nap, de úgy emlékszem 2 éve nem volt ilyen száraz a felülete és mintha nem is emelkedett volna ki. Lehet kisebb is volt. Tudom nehéz válaszolni de lehet ez bőrrák? El fogok menni orvoshoz de az még idő mire időpontot kapok és hát eléggé aggódom.
2019. okt. 26. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A bőrrákot hogy lehet megkülönböztetni a májfolttól? "Lehet"

Köszi ez igen hasznos volt. :D

2019. okt. 26. 16:55
 3/14 anonim ***** válasza:
“ Tudom nehéz válaszolni de lehet ez bőrrák?“
2019. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha képet mutatnál egyszerűbb lenne, igazából nem tudom elképzelni, hogy hogy nézhet ki, de a leírása több bőrrákra is illene.
2019. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod elképzelni sem akkor miért kell félelmet ültetni a kérdezőbe? Megtehetted volna azt is, hogy nem válaszolsz.

Ha valaki nem tudja hogy ott van nem nagyon tűnik fel neki mert nem látványos. Éreztem hogy nem kéne feltenni ezt a kérdést mert csak hasraütésszerű értelmetlen válaszok fognak jönni.

2019. okt. 26. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Mégis milyen választ vársz? :D


Igen, lehet bőrrák. Ez az igazság.


De írhatjuk azt is, hogy neeem, dehogy bőrrák.

Aztán ha mégis az lesz, legalább lesz kiket szidnod, hogy “Pedig a hülye gyakorisok azt mondták, hogy nem is aaaz!”

2019. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szabad szemmel gyakorlatilag lehetetlen.Ha gyanús nézesd meg bőrorvossal annak van ilyen speciális műszere amivel megtudja külömböztetni.
2019. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazad is van, ne haragudj, hogy válaszolni mertem a kérdésedre...
2019. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyre jobb :D Mintha nem írtam volna, hogy fogok menni bőrgyógyászhoz. A kérdésre meg még mindig senki nem tudott válaszolni. Csak a pánik keltés megy teljesen feleslegesen. Köszi a diagnózist holnap ki is nézek egy sírhelyet mert a gyakorin azt mondták azok akiknek sosem volt se májfoltjuk se bőrrákjuk se nem orvosok. :D Egyébként mikor 2 éve megmutattam az orvosnak még a nagyítóját sem vette elő egyből mondta hogy nem olyan, de mindegy.
2019. okt. 27. 08:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Te neked amúgy komolyan mi bajod van? Minek teszel fel kérdést, ha az orvos úgyis nagyító nélkül (...) megmondta, hogy nem az?

Megkérdezed, hogy "Tudom nehéz válaszolni de lehet ez bőrrák?"

Megírom, hogy: "a leírása több bőrrákra is illene"

Erre elkezdesz hisztizni, hogy senki nem ad normális választ, csak pánikkeltés van. Akkor mi a normális válasz, ha nem az, amit én írtam?

Hogy jaaaj deeehoooogy bőőrrááák, hooova gondolsz? Na most jó? :D

2019. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!