Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek, ha valakivel...

Szerintetek, ha valakivel párkapcsolatban vagyok 3 hónapja es kiderul, hogy rákos vagyok es elhagy mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez azért sokmindentöl függ.


Ha egy olyan ember a párod aki már végig csinált egy halálig tartó rákos gondozását, a reménységtöl a halálig minden meg volt neki, akkor elhiszem, hogy nem szeretne egy olyan emberrel együtt lenni akit végül is alig ismer, és megint egy iszonyat nehéz idö jönne részére. De csak akkor nomrális, ha tudja, hogy neked van más aki segítsen és veled legyen és ezt öszintén megmondja neked, hogy ö nem képes erre...


De ha nem is volt semmi negatív élménye, és még a rákos betegség jól kezelhetö is, vagy neked senki más nincsen aki melletted álljon akkor elég embertelen, és bunkó.

2019. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy borzasztó nehéz szituáció. Nem leszek népszerű, ha leírom a véleményem.

Ha 3 éve lennétek együtt, azt mondanám, szemétség. De 3 hónap után még semmi fontos nem alakulhatott ki köztetek ahhoz, hogy a másik fél egy ilyet bevállaljon. Nem is sok ember maradna ebben benne, úgy gondolom.

Neked nagyon gyors, teljes gyógyulást kívánok teljes szívemből!

2019. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, koszonom sajnos áttétes.

Volt mar benne resze a szulei voltak rákosak.

Mondta, h nem bírná, de mondtam is neki, hogy nem gond megértem, hisz eleg rosszul vagyok mostansag.

Abban maradtunk, hogy néha beszelunk.

Én bízok a gyógyulasban még.

2019. okt. 28. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én 4 alkalommal éltem át családtagjaimmal, nem volt könnyű.

Remélem azért van melletted valaki közeli! Soha ne add fel, meg fogsz gyógyulni!

2019. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom, ott a csaladom, persze.

Sajnalom nehez lehetett neked is.

2019. okt. 28. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem túl személyes, milyen rákod van?
2019. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
leukémia.
2019. okt. 30. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi a kérdésekért, de lenne pár:


Mennyi idos vagy?

Hogy alakult ki nálad? Lelki okok álhatnak a háttérben, vagy valamilyen kulsos dolog „segítette“ kibontakoztatni a betegséget?

2019. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso, hogy lehet ilyen hulyeseget kerdezni? Leukemia lelki okok miatt? Ennek a betegsegnek az okat jelenleg is kutatjak az orvosok. Valamennyire hajlamosit ra a sugarzas, dohanyzas es kornyezeti artalmak, de ez sem bizonyitott konkretan, csak ezekben a csoportokban gyakoribb. Nem tudjuk milyen mutacio, problema okozza a leukemiat. Csaladban sem oroklodik, mint a tobbi rak.

NEM lelki oka van annak hogy valaki leukémiás.

2019. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ertem a csaladomba ilyen nem volt akkor en, hogy lehetek az
2019. nov. 4. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!