Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér, megmutassam?

Aranyér, megmutassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

7 hete szültem, majd utána akkora aranyerem lett mint kb a fejem :(

Hazajövetelem után, kentem Sperti krémmel, szépen visszahúzódott, nem fájt, nem vérzett, csak nagy volt.

Pár napja, talán egy hete, minden széklet ürítés után, friss piros vér távozik, és minthogy kicsit keményebb a székletem, borzalmasan fáj amikor úgy intéztem a dolgomat.

Gondolom belső aranyér.

Szerintetek mutassam meg orvosnak? Belső aranyérrel mit csinál, ha már volt valakinek?

Eléggé félek sajnos :(

Köszönöm!


2019. okt. 28. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
És tartsd be az aranyérrel kapcsolatos szabályokat, melyek itt már néhányszor le voltak írva. privi voltam.
2019. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Megvizsgál, aztán valószínűleg gyűrűzéssel oldja meg a dolgot.

[link]

Viszont a táplálkozásodon változtatni kellene. Sok rost, sok folyadék, esetleg kis laevolac... és testmozgás.

2019. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogyassz sok vizet, és lenmagpelyhet joghurtba. Nekem is volt belső aranyeres, megvizsgált,kúpot kaptam, Neogranormonnal, Sudocremmel kellett kenni.
2019. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!