Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van, ha vizet...

Hasmenésem van, ha vizet iszok már az is problémát okoz. Szén tablettát vettem már be, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Kekszet eszek és vizet iszok. Vettem szén tablettát és szedtem már be. A hasam görcsöl és tényleg ha csak vizet iszok már a víz is csak átfolyik és nem a helyén jön. Miért lehet? Tegnap kezdődött, de csak ma ennyire rossz. Mi lehet?

2019. okt. 30. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi szentablettat vettél be?
2019. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A doboz 5-6szemet írt naponta 3x. Eddig a legtöbb volt 5. Nem akartam egyszerre sokat mert még soha nem szedtem. De nem rég vettem be utoljára az 5 szemet. Elsőnek csak 2 szemét vettem be tegnap. Majd utána 3. Reggel 4et. És nem rég az 5öt. Szóval yahh. Még este beveszek 5 szemet hátha. De nem szeretem ezeket a gyógyszer dolgokat. Csak ha nagyon szükséges akkor szedek.
2019. okt. 30. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél legalább 70 %-os étcsokoládét! Persz ezzel is mértékkek, mert "megfoghatja" nagyon a hasadat! Jobbulást!
2019. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a smecta por segített többször, a szén meg a bolus adstringens sose. de ha durva fertőzés, lehet semmi nem segít, csak az idő múlása. igyál sok teát, egyél ropit meg esetleg háztartási kekszet, sós főtt krumplit. akkor is, ha kijön, meg kell próbálni.
2019. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
60%os étcsokit ettem. Sajnos más már nincs. Kekszet eszek tegnap ettem krumpli pürét saját vízében törve, hogy ne tejjel legyen. De ezt a smecta port kipróbálom majd csak venni kell. Gondolom patikában lehet kapni. És köszönöm a segítséget!
2019. okt. 30. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Imódium. Gyógyszertárban kapható. Széntabletta 8 db-ig nyugodtan bevehető. Nálam a sós vízben, hajában főtt krumpli lett a nyerő
2019. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. okt. 30. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szénből ilyen sokat be lehet venni..? Én nagyon óvatoskodom vele akkor ezek szerint :D félnék hogy átmegy székrekedésbe.
2020. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!