Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Foci közben rosszzul lettem....

Foci közben rosszzul lettem. Azóta nehézlégzésem van. Történt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29 éves normál testalkatú férfi vagyok. Körülbelül 3 hete rosszul lettem foci közben. Nehezen kaptam levegőt, és szédültem,majdnem elájultam. Azóta van nyugalomban is légszomjam, szúr a szívem, olyan érzés, mintha be lenne dagadva. Voltam tüdőszűresen, kardiológián, vérvételen. Nem találtak semmit. Nehéznek érzem a lábam, néhány méter sétától elfáradok. Rendszeresen sportolok, semmi előjele nem volt ennek. Szívesen várok tanácsokat, véleményeket vagy beszélnék olyan emberekkel akik hasonlón mentek át.

Köszönöm



2019. nov. 1. 19:24
 1/4 anarchy666 ***** válasza:

Esetleg pulmonológiát, tüdőparaméterek mérését nem ajánlottak?

Kardiológián csináltam szívultrahangot is?

2019. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőre én tüdőgyulladásra, hörghurutra vagy hasonlóra gondoltam. De ezek szerint nem?

Idegi eredetű lehet még talán, pl. sok stressztől, kimerültségtől hasonló.

A háziorvos küldött tovább tüdőszűrésre, kardiológiára, stb.? Ő mit mondott, mi lehet?

2019. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mértek tüdőparamétereket, szívultrahangot is csinaltak. A háziorvosom küldött ezekre. Több ötlete nem volt mint elküldött pszichológushoz. Pánikbetegségnek szeretnék betudni, meg mindenhol úgy álltak hozzám hogy csak beképzelem. Egy másik kardiológushoz azért még el fogok menni. Tudtommal a pánikbetegség rohamokban jön az emberre. De én már lassan 4hete táppénzen vagyok.
2019. nov. 2. 14:12
 4/4 anonim válasza:
Mi a helyzet azóta?
2023. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!