Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy kezeletlen tüdôgyulladás...

Egy kezeletlen tüdôgyulladás visszatérhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A törtênetem tavaly februárban kezdôdött, egy egyik naprol a masikra a lábamrol ledonto, magas lázzal, hidegrázással, gyengeséggel és étvágytalansággal járó tüdôgyulladás.

Erôs szúró, zsibbadó érzést is jott hátulrol.

Mire odaig eljutottam, hogy negykezláb elvánszorogjak az orvoshoz ( 4. nap ) addigra teljesen el is múlt.


Elôzô májusban,egy légkondicionált, hideg edzôterembôl hazaérkezve, leizzadva ugyanazeket a tüneteket kezdtem felfedezni magamon, ám láz nélluli volt, és egy egesz honapig elhuzodott.


Tortenetem ott folytatodik, hogy mult heten elmentem futni egy hideg, esôs napom, és azota ismételten ezektol szenvedek.


Sápadtság, erôtlenség, aktivabb fizikai megeroltetés utan szédulés, émelygés, kimerültség, tüdô irányàból jövô zsibbadtság, azonban se láz, se köhögés, se ágyban valo fekvés.


Kérdésem : ez lehet a kezeletlen tüdôgyulladásom?


U.i : a doktor két hét mulva fog megnézni. Ma kértem idôpontot


2019. nov. 3. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga a kezeletlenség egyenes út a halálhoz.
2019. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De akkor miért mult el akkor elso alkalommal rogton, kezeletlenul 4 nap alatt?

Illetve ha egyesnes ut a halálhoz, ennyi ido alatt ( februar ota) hogy hogy nem kerultem korhazba ?

2019. nov. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!