Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem vakbélgyuszi?...

Ugye ez nem vakbélgyuszi? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggel óta van egy ilyen furcsa érzés a hasam jobb oldalán, de nagyon lent, nem köldök mellett. Ágyéknál konkrétan. Nem fáj, nem görcsöl hanem mintha így beszorult volna valami nem tudom elmagyarázni,bizonyos mozdulatoknál érzem. Volt ma már székletem, nem volt hasmenésem. A hasam puha, hányingerem sincs. Csak ez a fura érzés. Így lehet vakbél? (láz sincs)



2019. nov. 4. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
serv
2019. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amúgy egyszer volt már ilyenem pár hónapja, az 1 nap alatt elmúlt.. Nem emlékszem olyasmire, hogy megerőltettem volna magam nagyon.
2019. nov. 4. 00:34
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és nincs bedagadva a terület,mint ahogy az sérvnél szokás
2019. nov. 4. 00:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki hasonló gonddal ide tévedne: gyógypedagógus azt mondta, nőknél ciklus közepe körül előfordulhat ilyen kellemetlen alhasi szúró érzés, ami főleg mozgásra jelentkezik. Ez lehet annyira erős is, hogy valaki járni alig tud 1 napig.


De ha valakinek a fájdalom köldöktől jobbra görcsös, folyamatos és erős, hasmenéssel/lázzal, sürgősen orvos!

2019. nov. 4. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentol lehet azert, amit leirtal az ram illik csak nekem baloldalt lent, amikor mozgok akkor kezd el fajni de úgyan olyan györcsös, inkább már zsibbadó érzés.

Hasmenés, székrekedés van fel éve nekem és köldök mellett bal oldalt faj. Voltam ultrahangon decemberbe nem találtak semmit, laboromba se. Most kezdődött ez a hasmenéses dolog, fogyás, felszívódásizavar de nincs láz. Sok minden lehet (veseko, epekő, hasnyálmirigy gyulladás, pajzsmirigy,ciszta, Bélbetegségek... sérv.. stb stb.)

Szoval reménykedek semmi komoly, neked is jobbulást, vizsgaltatsd ki magad ne varj, ne legyél olyan h. lye mint én aki csak halogatta aztan sulyosabb lett a helyzet.

2019. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 19/l
2019. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Huha nekem hasmenés/székrekedés nem társult hozzá ls már szinte teljesen elmúlt a kellemelten érzés is. Valószínű nekem tényleg ovuláció okozta (ciklus közepén vagyok).

Figyi amúgy nem akarlak riogatni, de férgességre nem gyanakodtak? Sajnos bárkivel előfordulhat, főleg ha háziállat is van. Tünetei a huzamosan fennálló fogyás, felszívódási zavar, bizonytalan hasfájdalom és gyengeség. Azt asszem vérkép se mutatja ki, külön vizsgálat kell rá. Bár UH-n lehet ki,utatta volna nem tudom.. Jobbulást neked!

2019. nov. 7. 10:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Oh de kaptam is kezelest nem segített :/
2019. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ahh képzeld újra kijött nekem ez a dolog ciklus közepétöl, de nem igazán múlik.. úgy tűnik hasi uh lesz belőle.

IBS-re te nem gondoltál? Stressz okozta visszatérő bélpanaszok.

2020. márc. 9. 08:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ciklushoz tartozik vagy menstruációhoz, gyanakodhatsz endómetriózisra /bélendometriózisra, adendora


IBS, IBD, SIBO, Ételérzékenység/allergia, Glutén, hormon, nőgyógyászati gondok.. stb.

2020. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!