Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szerintetek gomba? Nagyon...

Ez szerintetek gomba? Nagyon megijedtem 😞

Figyelt kérdés

Leszedtem a mukormom es ez fogadott. Fáj is nagyon foleg nyomasra. Nagyon felek :(

[link]


2019. szept. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
igen szerintem :/
2019. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem. Nekem úgy tünik, hogy amikor leszedted a mükörmöd, lejött vele a saját körmöd felsö rétege. Ez szokott piros lenni és fájdalmas, mivel ott a köröm elvan vékonyodva. A gomba szerintem nem fáj. Ahogy még igy látom a képen azok a fehér elváltozások szérülések. Várj pár napot. A gomba terjed, a sérülés lenö, elmúlik a fájdalom és soha többet ne szedd le magadnak a körmöt!
2019. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ugy szedtem le es az is fajt. Koszi egy kicsit megnyugtattal.:)
2019. szept. 9. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik gombának, de olvastam hajlamosít a műköröm gombás fertőzésre. Azért, mert sérül a köröm. Szerintem szép formájú a körmöd, nem tetetnék fel műkörmöt a helyedben.
2019. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!