Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérből hosszú távon lehet...

Aranyérből hosszú távon lehet gond?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, nagyon gyakran előjön nekem, még orvosnál nem jártam vele mert félek a tükrözéstől ( mert tuti hogy lenne) Viszont nagyon fájdalmas elég sokszor a "nagy" dolog és szinte mindig vérzik. Piros vér. Utána olvastam aranyér. Már kúpot is használtam ami ideig kb másfél hónapig jó aztán úja előjön. Esetleg járt már valaki így?
2019. nov. 5. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb fél éve már küszöködök.
2019. nov. 5. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt aranyerem. Nem vagyok rá büszke, de én is addig halogattam, míg műtét lett belőle. Nem éri meg halogatni. Irány a doki. Azóta se küszködök :-)
2019. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És neked milyen mekkora volt? Én am3ennyire ki tudtam tapintani ilyen picikék lehetnek de annál fájdalmasabbak. Mennyi idő volt a felgyógyulás műtét után?

A béltükrözés nagyon fájt? Köszi

2019. nov. 5. 16:10
 4/5 anonim válasza:
Nem érdemes halogatni,nagyobb baj is lehet belőle.De én úgy tudom,hogy aranyérnél nem szoktak tükrözést csinálni.Azt általában rák gyanú vagy annak kizárása céljából szokták csinálni.
2019. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sztem nagy a valószínűsége a tükrözésnek.
2019. nov. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!