Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sokat színlelek betegséget de...

Sokat színlelek betegséget de elfajult a dolog. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2 heten belül legalább egyszer ha nem töbször betegséget színlelek vagy azért mert nem tudtam aludni és dolgozat lesz vagy azért mert nem tanultam a dolgozatra. Ma is ezt csináltam fejfájást színlelt és az orvos kiírt. Ezzel nem is lenne probléma de utánna felhívta az anyámat hogy itt valami pszichés gond lehet az ideg és a stresz miatt lehetek ilyen sokszor beteg fejfájás, hasfájás, hányás, hasmenés. Holnap visszamegyünk és elküldenek vérvétlre meg kivizsgálásra ha nem találnak semmit (ami nagy valódzinűségü mivel színlelek) akkor megy szpihológushoz na és most mit tegyek folytassam és megvárjam míg véget ér vagy mondjam el most az igazat?
2019. nov. 5. 23:24
 1/10 anonim válasza:
Inkább mond el. De nem fogják elhinni.
2019. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Arra gondoltál már, hogy rendesen be kellene járni a suliba? You olny had one job.
2019. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Az orvos csak tette a dolgát. Te fájdalomra panaszkodsz, ő vizsgálatra küld. Szerintem menj el a vizsgálatra, aztán meg kezdjél el tanulni mint a kisangyal és hirtelen "gyógyulj meg" ezekből a betegségekből. Nem az anyádnak tanulsz, nem is a tanárnak, hanem magadnak. Az életben az utolsó hely ahol nyafogni lehet, az az iskola. Utána már tojnak rád. Ha felnőttként nem mész be dolgozni, kirúgnak és mehetsz a híd alá lakni.
2019. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem kötekedésből írom de ha már "you have only one job" akkor olny?
2019. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jogos
2019. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanulj orulj h van ra lehetoseged
2019. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
XDXD
2019. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül visznek pszichológushoz. Megbeszéled anyuddal hogy nincs semmi baj, ez csak átmeneti időszak, ki tudsz kecmeregni belőle. Emellett pedig tanulsz az esetből, és nem csinálsz több ilyet.
2019. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem találnak semmit, akkor biztosan pszichológusnál fogsz kikötni (ami lehet nem ártana egyébként), mert ha nem testi, akkor lelki okai vannak az olyan tüneteknek amikkel te állandóan orvoshoz rohangálsz, mert lusta vagy leülni a seggedre és tanulni.


Ha megmondod az igazat, akkor se jársz jobban, mert a szüleid bizalmát tuti elveszíted, és biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz addig lefeküdni, amíg fel nem mondtad nekik az anyagot.


Igazából mind a két eshetőség hasznos lenne neked, mert hiába vagy gyerek, ritka buta vagy, ne haragudj.....

2019. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem tanulok inkább az hogy félek nem lesz elég vagy mint általában elfelehtem igaz a kérdébe a nem tanulást írtam ma az az inkább tegnap is amiatt tettettem mert féltem hogy bem elég a tudásom.
2019. nov. 6. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!