Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyelvcsap megnagyobbodhat...

Csicsky kérdése:

A nyelvcsap megnagyobbodhat annyira, hogy fulladást okozzon?

Figyelt kérdés
Megettem egy adag orosz tojást, majd utána 20 deka juhtúrót. Egyszerre csak azt vettem észre, hogy valamiért nem tudok rendesen nyelni, mintha valami elakadt volna a torkomban. A tükörbe nézve vettem észre, hogy jócskán megnagyobbodott a nyelvcsapom és felette, vagyis a tövénél meg szövetek megduzzadtak. A duzzadt szövetek úgy néznek ki, mint amikor égéskor felhólyagosodik a megégett felület. Ez most mitől van? Az elfogyasztott étel váltott ki valamilyen allergiás reakciót? Ha igen, akkor ezzel most mit kell csinálni? Elmúlik magától, vagy reggelre tovább nagyobbodhat? Megtörténhet, hogy alvás közben annyira megduzzad, hogy megfulladok?

2019. nov. 8. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, orvosi ügyeleten meg kell mutatni
2019. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Máskülönben reggelre lényegesen javult, mára meg már teljesen rendbe jött magától. Most akkor ez mitől lehetett? Az, amit akkor ettem, válthatott ki valamilyen allergiát? Ugyanis egyik percről a másikra duzzadt meg.

2019. nov. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!