Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elhatároztam, hogy muszáj lesz több vizet innom. Tegnap előtt vettem egy kulacsot, és sikerült is két liter vizet meginnom aznap (általában felet szoktam egy nap, ha figyelek rá akkor 1-1,5) de már este gyengének és kicsit betegnek éreztem magam. Másnap felkeltem öklendezve és azt vettem észre hogy meg van duzzadva a nyelvcsapom de annyira, hogy furcsa érzés volt nyelésnél is érezni, hogy ott van. A fejem is fájt kicsit. Na mára pedig mégjobban kapar a torkom (habár a nyelvcsap duzzanat lejebb ment), viszont a fejem iszonyatosan hasogat, és hátul a fejem tövénél fáj a nyakam, mintha elaludtam volna. Mi lehet a bajom? (Háziorvoshoz sajnos csak hétfőn tudok menni, mivel ma sajnos nem tudok)

2019. szept. 27. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor kivárod a hétfőt. Jobbat mi sem tudunk, max vegyél be fejfájáscsillapítót és a vízivást nemhogy ne hagyd abba, hanem meg kellene lassan emelni napi 1.5-2 litykóra! Jobbulást!
2019. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és a két liter vizet a háziorvos javasolta a laborleletem alapján
2019. szept. 27. 10:58
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :) csak gondoltam hátha valakinek volt már ugyanez és megnyugtathatna hogy semmiség
2019. szept. 27. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ez volt a bajom. Én napi 2-3L folyadékot szoktam fogyasztani napi. elsőre énis vízzel próbáltam a napi folyadék bevitelemet be vinni, aztán úgy voltam ahogy te.


Szerintem ne csak vízzel vidd be pl:Leves narancslé, meg ienek.

2019. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet megfáztál. attól kapar a torkod és attól fejfájás is lehet, vegyél be egy fél Rubophent a fejfájásra és gargalizálj sós vízzel a torokkaparás miatt, az jó ha gyulladt a torkod/mandulád. Hétfőn majd elmész orvoshoz ha nem leszel jobban.
2019. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!