Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakran van hasmenésem meg...

Gyakran van hasmenésem meg puffadásom. Oka 20 éve mem derült ki. Pedig sokféle vizsgálaton voltam. Lehet, hogy szimplán a stressz okozza? Mit gondoltok a probiotikumok hasznosságáról? Van akinek bevált valamelyik?

Figyelt kérdés
Probiost mikor szedtem mintha használt volna valamit. A normafloretól, meg laktivtól még jobban fájt a hasam.A linexnél nem zapasztaltam semmit. Egy 2 hetes biokult kúra utan pedig a bakterológiai osztályon végeztem nagyon betegen. Ott azt mondták hatástalan az összes. Felesleges szedni őket. De akkor mit tehetnék, hogy helyre jöjjön a bélflórám? Joghurtot persze eszem. De arról is azt olvastam hogy csak 1 féle baktérium van benne ami halottnak a kenet. Cukrot egyáltalan nem eszem, igyekszem egészségesen taplálkozni. Felre értés ne essék nem össze vissza szedtem probiotikumokat. Kb. Fél évente egy vagy két hetes kúra formájában antibiotikum után vagy valami hasmenéses vírus után.
2019. nov. 9. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy miben van még laktóz? Pékáru, gabonapehely, pizza, pástétomok, öntetek, instant levesek, margarinok, édességek, csokoládé, felvágottak, húskészítmények, páclevek, konzervek, ételízesítők, húsleveskockák, gyorsfagyasztott ételek, előre gyártott szendvicsek...

Gyakorlatilag végtelen a lista az élelmiszereknél, és előszeretettel haszálja a gyógyszeripar is.

Nem kell literszámra innod a tejet, hogy tüneteket okozzon, elég az a néhány milligramm ami a gyógyszerekben van.

Egyébként az első kérdésed az volt hogy: "Lehet, hogy szimplán a stressz okozza?"

Tehát igenis azt kérdezted, hogy mi lehet a bajod.

Bocs hogy segíteni akartam. Ígérem többé nem fordul elő!

2019. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Magyarán amiben tej van. Ha megiszom egy nagy pohár turmixot és semmi bajom tőle akkor nehezen lehetek laktóz érzékeny. De szuper, hogy te rám erölteted a diagnózisod a fotelból. Utolsó amit te képviselsz az olyan mély primitív szint amire reagálni sem érdemes. Csak sajnálni tudlak.
2019. nov. 10. 06:58
 13/15 A kérdező kommentje:
Privátban már letiltottalak erre itt folytatod tovább? Ezt kényszerbetegségnek hívják. Javaslom keress fel egy pszichiátert. Kettőnk közül nem engem hívnak FOSCINAK :D A kérdést pedig sikerült széttrollkodnod. Gratulálok! Remélem ettől szebb lett a napod. Szomorú hogy neked ez jelenti az életben a boldogságot és a sikerélmenyt. További jó mulatást én ebben nem veszek részt tovább. Szánalmas amit csinálsz. FOSCI. :D
2019. nov. 11. 13:42
 14/15 A kérdező kommentje:
A kérdést nem követem tovább. De firkálgass még ide valamit FOSCI úgysem bírod ki. ;)
2019. nov. 11. 13:44
 15/15 anonim ***** válasza:
fasci, mint fascilus, idegköteg :) Azért az durva, hogy még olvasni sem tudsz, pedig egész nap a wc-n ülsz, ahelyett, hogy elmennék szakemberhez. Értelmi fogyatékos
2019. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!