Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizelet vizsgálat lelet eredmény?

Vizelet vizsgálat lelet eredmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A vérképem jobb nem is lehetne,de a vizelet ledöbbentett. Egy pajzsmirigy gyulladás után vagyok..

Vizelet fehérje pozitiv

Vizelet aceton pozitiv

Trippelfoszfát kristály 6.8

Amorf kristály zsúfolva.

Esetleg valaki segítene ennek megfejtésében? Acetonhoz hozzátenném, 2 éve nem ittam alkoholt! Köszi


2019. nov. 10. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd az orvosod megmondja. Mellékesen az aceton nem az alkohol terméke, hanem a cukoré. Szépen keresgesd kifelé a Googliban, mi mit jelent.
2019. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Acetonnak semmi köze az alkoholhoz.

Fehérje normál esetben nem lehet a vizeletben, csak akkor, ha a szűrőrendszer zavart szenved, gyulladás van a szervezetben, fokozott immunreakció van. Orvosod majd megmondja, amikor megmutatod a leletet neki.

2019. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam,hogy az aceton a vizeletben igenis megjelenik az alkoholistáknál.
2019. nov. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!