Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől köhögök ilyen barnás...

Mitől köhögök ilyen barnás foltokat?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt 1 hétben elkezdtem barnás foltokat felköhögni. 5 hónapig cigiztem de amióta ilyet köhögök azóta leraktam. Szerintetek a barna folt nikotin lehet? Vagy valami rossz betegség? Egyébként nem vészes, csak néha nehezen kapom a levegőt. Nem mindig jön fel, sokszor lenyelem amitől elkezd fájni a hasam és hasmenésem lesz. Papám dohányzik, ő is ilyet szokott.

Egy biztos, többet nem dohányzom.



2019. nov. 12. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
5 hónap cigizéstől nem fogsz ilyeneket "turházni". lehet érdemes lenne elmenned az orvoshoz és kivizsgáltatni magad, lehet más áll a háttérben.
2019. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az az 5 hónap napi 1 dobozzal telt el.
2019. nov. 12. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Menj el orvoshoz! Bár igazából az első ilyennél meg kellett volna látogatnod.
2019. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Vért köhögsz fel, ezt akár tbc is okozhatja. Sürgősen menj el orvoshoz.
2019. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kaptam védőoltást még anno.
2019. nov. 12. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Csakhogy az annyira nem véd, hogy egy 800 ezres indiai vizsgálat során kiderült, hogy még több TBC-s volt az oltottak között, mint a placebót kapóknál. WHO '90-ben leellenőrizte, s közleményt is kiadott, nyugaton akkor álltak le a BCG-oltásokkal.
2019. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor? Csecsemő korodban? Az már rég nem véd téged. A TBC sajnos nagyon is jelen lévő betegség, és hosszú ideig tart a gyógyítása, mivel egyre több az antibiotikum rezisztens belőle.
2019. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 hónap, napi 1 doboz az semmi. én 25 éve szivok napi 2 dobozt és nem turházok barnát
2019. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha mindenki, aki barnát köhög fel, vért köhögne és TBC-s lenne, a fél világ holnapra meghalna.

Legvalószinübb hogy por, füst szinezi meg. Lerakódik a légutakban a szennyeződés, összegyűlik és megszinezi a köpetet ennyi.

Sztem ha valaki 1 hónapja vért köhögne (ha nem friss akk tény h ez is barnás szin) nem irogatna ide ilyen vidáman.

Akár attol is lehet hogy poros szobában alszol.

2019. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Amugy azert is konnyen lehet a rovid dohanyzastol, mert a nem dohanyos tudo sokkal intenzivebben tisztitja magat.

En 9 evet dohanyoztam es mikor abbahagytam full barnat kohogtem reggelente, meg mikor cigiztem akkor is neha csak joval kisebb mertekben. Mikor abbahagytam meg folyton. Aztan idovel egyre tisztabb lett.

Tudo nagxon jol tisztitja magat.

2019. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!