Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne?

Agydaganatom lenne?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, 30 éves. Sokféle betegség megfordult már a fejemben bizonyos tünetek miatt, de arra sosem gondoltam, hogy rettegni fogok attól, hogy agydaganatos lehetek.

Sosem voltam fejfájós, de az utóbbi időben fájdogált a homlokcsontomnál, magától elmúlt, nem szedtem rá gyógyszert, de a gyakorisága nagyon idegesít.

Aztán ezen kívül még szédülés is gyötör. Tavasszal még csak vezetés közben, után. Nyár körül már séta, bringa közben is. Ma már fekvés, és ülés közben is érzem a fejemben a "vertigót".

Van még olyan tünetem is, hogy a fejtetőmet, ha megnyomom az ujjammal mindig ugyanazon a ponton, akkor nyilalló fájdalmat érzek alatta, ami elsugároz pár centire a nyomott ponttól.

Már mindenféle rákos topikokat olvasgatok, hogy milyen a kezelés, és mennyi esélyem van, ha valóban megkaptam ezt a szörnyű kórt.

Nagyon félek.


2019. nov. 12. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a migrénesek táborában :D no para
2019. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne olvasgass ilyeneket mert bármit amit beírsz googleba arra végződik hg rákos vagy.
2019. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A migrént nem ilyennek gondolnám... Meg az inkább a nőkre jellemző. Nekem nem lüktető a fájásom.
2019. nov. 12. 23:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyel orvoahoz most igy mi hiaba talalgatunk.. jobbulast es remelem nem vagy az
2019. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész orvoshoz. Nem kapsz semmilyen kezelést, ha nem tudni mi a baj. Félsz? 30 évesen már nem kéne remegni a lábnak attól, h mit mond az orvos.
2019. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás ápolónőként mondom, hogy a fejfájáson kívül semmi olyan tipikus tünetet nem írtál le, ami az agydaganatra jellemző. Látás romlása? Hányás, émelygés? Végtagzsibbadás, gyengeség? Folyamatos fáradtság? Egyensúlyozással nincsenek problémáid?


Egyébként az is okozhat nálad “tüneteket”, hogy utána olvasol, utána pedig beképzeled. Nem hinném, hogy ez az lehet, de egyébként sem a gyakorira kellene kiirogatni, hanem ha ennyi időt el tudtál tölteni az olvasgatással, akkor elmehetnél legalább a háziorvosodhoz ő tudja merre tovább, lehet beutal neurológiára, onnan pedig MR-re, koponya CT-re. Nekem amikor voltak ilyen erős fejfájás, kettős látás, nem alvás problémáim egyből szemészetre is küldtek, ahol látótérvizsgálatot is csináltak.

2019. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hányás nincs, de gombóc van a torkomban néha. Egyensúly zavar van, mert csukott szemmel nem igazán tudok megállni, ha egymás elé teszem a lábam. Szemésznél voltam már. A combomat néha gyengének érzem.
2019. nov. 12. 23:40
 8/17 aparalyza ***** válasza:

Agyi ér, arra tippelnék.

Ha daganatod lenne, folyamatosan romló állapot leírást adnál.

Vegy már nem is tudnál irni :(

2019. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És ezzel az agyi érrel mit lehet kezdeni?
2019. nov. 13. 00:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

El lehet menni orvoshoz.

Amíg nem diagnosztizálnak valamit, addig segíteni sem tudnak.

Ezer oka lehet. Mindenképp szakorvosnál kell kezdeni (oda majd elküld a házidoki), de a neten olvasottak alapján ne akard ki találni hogy mi bajod van, és ne kezdd el magad temetni.

Panaszokkal együtt irány a házidoki. Ő majd segít a hogyan tovább-ban.

Kitartás.

2019. nov. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!