Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom van?

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre, hogy olyan furcsa az olvasás nekem. Konkrétan az van hogy amikor olvasok nem azt a szót olvasom ami oda van irva, hanem mintha túlpörögne az agyam, más szót látok ott. pl kedves helyett nedves, vagy óra helyett mondjuk olló. Kicsit aggaszt is, eddig gyorsan tudtam olvasni de most le kellett lasitanom az olvasásom hogy pontosan azt olvassam ami le van irva...Beszédemmel stb irásommal nincs gond csak ezzel.

2019. szept. 9. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennnek semmi köze az agydaganathoz, az nem jár ilyen tünetekkel.

Ez inkább túlterhelésre, stresszre jellemzö.

2019. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért pont agydaganat, de komolyan? Menj el a háziorvosodhoz, ő majd mond valamit. Mi ennyiből honnan tudjuk?
2019. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. :O És én is az agydaganattól félek.
2019. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg a stressz az oka... vagy csak megerőltettük a szemünket...remélem.


Mindenesetre egyéb agydaganatra utaló tünetem nincs.

2019. szept. 9. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a stresszre gyanakszom. :/ Utálom a munkámat és nagyon sok stressz ér, plusz pánikbeteg is vagyok. :/

Reméljük egyikünknek sincs komoly baja.

2019. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!