Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet úgy élni, hogy...

Hogy lehet úgy élni, hogy folyamatosan náthás vagyok vagy torokfájás és hőemelkedés vagy láz?

Figyelt kérdés
Kb. 10 hónapig folyamatosan, aztán nyáron nem... Durva 39 fokos láz csak ritkán van. De ha nem ez, akkor hányás-hasmenés, már nagyon idegesít, mert legalább 6 éve ez megy.
2019. nov. 13. 16:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát figyelj ide, ha meg gyógyszeet merészelek magamnak venni, akkor meg megy, jogy "gyógyszerfüggő vagyok, meg megbolonduktam".

Annak iszom a levét máig, hogy 11-ben hazaküldtek lázasan, mert csak a padon bírtam feküdni..

Akármire képesek miatta, bármire. 2 éve folxamatosan rosszul voltam, hetek alatt egyre jobban, nem nem engedtek el, cserébe kicsináltak és igen behordott kocsival suliba, nehogy kiszökjek egyetemről... Nem ismered őket... Akármilyen megtorlást kéoesek alkalmazni, megverni is miatta... Utána meg próblájká ezt beállítani normálisnak. Ebben a legszomorúbb, hogy az esetek 95 %-ban vagy 100-ban anyámtól kapom el. Mindig itthin vannak és átkutatjám a cuccaimat, akkor is, ha csak wc-re megyek ki. Ha meg elszöktem, egy szabadnapon, mikor nem volt suli, fogorvoshoz, előbb beköpött egy alak, mint hazaértem, hogy látott a buszon. Utána egyszer máshova mentem, akkor is jelentett és azt sem tudom, ki. 22 éves voltam idén májudban, mégis.



Nem, nem fogok több kérdést kiírni. Megbántam, hogy valaha is elment lem, vagy n kiszóltam, hogy rosszul vagyok. Tulajdonnak gondolnak és bármire képesek miatta, most is. Nem lesz tobb kérdés. Ér ennyit, hogy hasmenéssel nem mész, hogynkikészítsenek? Inkább kopalsz, vagy meghúzod magad egy nyilvános wc-ben...

2019. nov. 15. 15:21
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyedül annyi a bajom, hogy nagyon drág aez a sok gyógyszeryamit muszáj vennem.
2019. nov. 15. 15:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel őket.

És ezt most komolyan mondom, menj el orvoshoz ha nem engednek jelentsd fel őket, ha megvernek az még jobb akkor börtönbe is kerülhetnek.

Veszélyeztetik az egészséged, ez nem normális!

2019. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A jegyek miatt amúgy is vernek. Vagy ha apám berúg, akkor nekem támad, őrjöng, meg üt-rúg ahol ér, hogy megöl. Legutóbb 3 hete csinált így, belém kötött vasárnap reggel, mert teát akartam inni. Az volt a szerencsém, hogy kimentem elöle az udvarra, oda is utánam jött és félelmenben sikítottam, kijott a szomszéd, de akkor még úgy belém rúgott egyet hátulról hogy felszakadt a hátam. Meg az orrom is fán azóta is, a kezemmel próblátam védni, meg összegömbölyödni.

Eltörte már az orromat, beszakította a dobhártyámat, szétpüfölte a számat. Ököllel üi az arcomat ilyenkor.

Nem kamuzom. Mire mész, ha feljelented? Anyám őt védi és nincs hova mennem, még. Különben itt sem lennék. Nem csinálnak vele semmit. Komolyan képes lenne félholtra verni... Főleg, ha nem lett volna ott anyám...


Komolyan nem viccelek. Nekem nem lehet egy szavam sem, meg döntésem, hanem az van, amit ő parancsol, különben üt.


Utána persze amnéziás lesz és nem csinlát semmit, én vagyok a hálátlan szemét, mind kitalálom, hazudozik másoknak, "megmondom mindnekinek, hogy egy hazug drgos vagy, aki bolond, mindemt kitalál a szüleire". Ez természetesen nem igaz, de anyám is vele van, sőt. N vesznek ennyi idősen se semibe, csak egy kölök, meg lánx is rádásul, azzal bármit lehet... Mondtam neki, h ogy ráhívom a rend{röket, akkor bedühödött és még az udvaron is ütött, de neki van igaza. Nem csinálok ilyenkor semmit, nem szólok neki semmit, nem azért csinálja. Hanem "p.szok" nem merte odatartani az arcát, mi az, hogy eltakarta, mi az, hogy nem új tbetett félholtra és ő van megsértődve. Aná vele van, meg én mit csináltam, mert sírni merészeltem... Máig nem tértem magamhoz...


Ezek után kit érdekel, ha lázas vagyok, meg lyukas a fogam, engem nem...


Tisztellek annyival, hogy normláisan válaszoltál, hogy nem kamuzok, egyébként sem szoktam. És köszönöm, hogy nem csak lehurrogsz, mint a többiek szoktak itt. Komolyan nem bírom tovább, öngyilkos leszek. Nincs kiút ebből, anyám is engem bánt, mert szegény apámnak meg kellett verni a semmiért...

2019. nov. 15. 16:08
 15/15 A kérdező kommentje:

Ja és személyes sértésnek veszik, ha elmész orvoshoz, rá kellett jönnöm, hogx mit tettek velem, hogyan kicsináltak miatta már kiskoromban is...


Meg nem tudom, 20-23 évesen nem apucinak kellene eldönteni sehogyon sem, hogy én mikor érzem rosszul magam, meg elenged-e orvoshoz, de ezek nem normálisak...

2019. nov. 17. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!