Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van pár picike vesekövem. Van...

Van pár picike vesekövem. Van valami étrendkiegészítő ami feloldja őket?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Sok sok vízet igyál mert ha sokat iszol akkor a szervezetedből hajtani fogod a vízet és tudod esetleg a köveket is kihajtani.
2019. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok folyadék,nem éppen a víz.

Én a sört választottam .

2019. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sok folyadék mellé én ajánlanám még a fekete retek fogyasztását. Egy ismerősöm javasolta, nekem bevált.
2019. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen , alma szőlő szénsavas dolgok narancs jobb borok . Képzezik a követ a sok feherje zsíros dolgok tej tabletta adalékok margarin .
2019. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sör. Kakaót semmiképpen ne igyál, az is képzi a vesekövet!!
2019. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy van? Ha olyan picik, ki kéne tudnod pisilni. Igyál sok vizet, meg ugrálj. Feloldódni szerintem nem fog. Hogy ne legyen több veseköved, diétáznod kellene, vesetisztító gyógyteákat inni, meg sok vizet.
2019. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Igyál sok vizet" tanácsnál valami többre számítottam. :( ugrálnom nem szabad más okból, úgy hogy az ki van zárva. Már 10 éve vannak. Nem okoztak eddig panaszt. De régen bringával jártam a városban. Ha attól nem jött ki szerintem az ugrabugra sem segítene.
2019. nov. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!