Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri, illetve használta/hasz...

Ismeri, illetve használta/használja valaki a VITANGO nevű gyógynövényes filmtablettát?

Figyelt kérdés

Egy pszichiáter ajánlotta nekem feszültségre, ingerlékenységre, és pánikszerű tünetekre. Van valakinek valami tapasztalata ezzel a készítménnyel?

Előre is köszönöm!



2019. nov. 4. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én megvettem háromezer valahányszáz forintért, de azt kell mondjam, hogy fabatkát sem ér.

Bevettem reggel is és délben is, mégis olyan pánikrohamom volt délután 5 órakor, hogy 'majd kirepültem az ablakon'.

Amiket említesz, azokra talán használhat.

Én hosszú évek óta súlyos szorongással és pánikbetegséggel küzdöm, nekem kevésnek bizonyult (bár én alapvetően is gyógyszereket szedtem, ezt csak kiegészítőnként próbáltuk meg).

2019. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!