Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hét alatt lehetséges?

1 hét alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb pár hete elkezdett a szám kiszáradni és leszedtem róla a bőrt. Mindig, amikor bekenem valamivel ilyen fehér bőr hámréteg szerűség alakul ki a számon, de lejön, mert leszedem. Szerintetek mennyi idő alatt jön helyre? Mivel kenjem? Esetleg mit tudok tenni ellene?

2019. nov. 15. 20:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui. ha nem kenem, akkor nagyon kivan száradva. Legalábbis olyan érzetem van. Naponta 2-3 luter vizet iszok, szóval kétlem, hogy lenne baj ilyen szempontból.
2019. nov. 15. 20:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Szőlőzsír ?

Gyógyszertari, a regi hagyományos, attól jobb nincs , csak az íze 🤢,

2019. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kifogom próbálni. Kb mennyi idő alatt hozza helyre az ajkakat? Tudom, hogy pocsék az íze. XD
2019. nov. 15. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Mar 2,3, nap erezhető javulas, de kell neki azert egy het :)

Es ha fúj a szel, akkor is hasznald ha mar nincs bajod, megelőzés a legjobb :)

2019. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a segítséged! :) Mindenféleképp kifogom próbálni!
2019. nov. 15. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kenegesd! 1-2 nap alatt rendbe jön. Egy laborvizsgálat nem ártana, hátha gyulladás miatt van.
2019. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton. Negatív lett.:) Rendben!
2019. nov. 17. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagymamám vajat vagy disznózsírt adott mindig, sosem kellett kencéket használnom :-)
2019. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!