Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mi a véleménye a proxela...

PaRtY BoY kérdése:

Kinek mi a véleménye a proxelan prosztata gyulladás elleni végbél kúpról?

Figyelt kérdés
Tegnap urologusnal voltam, prosztata érzékeny, és valószínűleg be van gyulladva, fel irt egy gyulladás csökkentő antibiotikum-ot, valamint ajánlotta a Proxelant végbél kúpot. Ki mít gondol? Érdemes alkalmazni? Használ?

2019. nov. 19. 09:41
 1/4 anonim válasza:
Mivel a hatóanyagok közvetlenül az érintett területen szívódnak fel, biztos, hogy használ. Én kb 50 db-ot használtam fel, most szüneteltetem.
2019. nov. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált.
2020. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Túlárazott készítmény, amit azzal a hazug médiakampánnyal hirdetnek, hogy gyógyítja a prosztata gyulladást, amiről már gyakorlatilag kimondták az orvosok, hogy gyógyíthatatlan betegség. Még senki nem gyógyult meg belőle, ez a termék sem gyógyít meg. Kipróbáltam, semmit nem ért. De jó drága azért.
2020. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÖSSZETÉTEL: Tökmag, ázsiai gázló, tömjénfa-olajkivonat, szalmagyopár, E-vitamin-acetát, ausztrál teafa, hialuronsav nátriumsója, szemiszintetikus gliceridek.
okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!