Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétfőre meggyógyulhatok?

Hétfőre meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra keltem hogy hányingerem van, és ment a hasam, amire bevettem egy széntablettát. Egész este fújtam az orrom /megfáztam/, és kicsit fájt a torkom/ (napközben sokat fájt a fejem) Szerintem hőemelkedésem is volt, viszont nem gondoltam hogy beteg vagyok ezért elmentem suliba. Első óra erősítős tesi és az utolsó 15 percben kimentünk kosarazni. Utolsó óra végén már nagyon gyengének éreztem magam, és mikor hazajöttem befeküdtem az ágyba pihenni. Másfél órája megmértük a lázam 38,9. Nem ettem ma semmit pár főtt krumpli kivételével.

Szerintetek hétfőre meg tudok gyógyulni ha eszem vitaminokat alszom eleget stb?

Ha tudtok légyszi írtok valamit hogy hamar elmúljon, pl tea.

Előre is nagyon köszi



2019. nov. 22. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg lehet gyógyulni akár holnap reggelre is, de ha nem leszel hétfőig jobban, menj orvoshoz.

Gyógyulást :)

2019. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!