Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a jobb borda...

Mi lehet az oka a jobb borda alatti hasfájásnak?

Figyelt kérdés
Pár órája nagyon fáj a hasam a jobb oldalon a bordák alatt. Székletem volt, de láttam benne egy vércsíkot. Ha ülök kevésbé érzem a fájdalmat mint álló helyzetben. Szerintetek mi lehet a baj? :(
2019. nov. 22. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt a bordák alatt van a máj, és az epe. Nem ettél valami zsíros, fűszeres kaját? Nincs epeköved? A vér a székletben lehet ettől függetlenül, aranyér, vagy végbél berepedés. Jó lenne vérkép,hasi UH, ha nem múlik, menj be sűrgősségire.
2019. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldalon, lentebb inkább a hasad fáj,akkor lehet akár vakbélgyulladás is. Ha nem szűnik,inkább nézesd meg magadat.
2019. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is máj/epe problémára gyanakszom.

A vakbélgyulladást azt kizárhatjuk, mert már 4 éve műtöttek vele :/

2019. nov. 23. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Epére gondoltam én is. Kő simán lehet. Zsíros vagy fűszeres után szokott nekem is, és nekem nincs epekövem sem.
2019. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb orvos. Ezzel nem szabad várni.
2019. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!