Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan derítsem ki, hogy...

Gyakoridani88 kérdése:

Hogyan derítsem ki, hogy mitől van szédüléses rosszullétem évek óta ami folyamatosan romlik? (Minden alapvető vizsgálaton túl vagyok)

Figyelt kérdés

Kb. 6éve kezdődött ez a szédülés és vele járó rossz közérzet. Napi 1x 2x ami órákig tart, ilyenkor alap gondolkodásra is nehezen vagyok képes:(

Minden alap vizsgálaton túl vagyok , nem találtak semmit. De egyre rosszabb a szemem is beesett karikás lett.bármilyen tanácsot szívesen fogadok


2019. nov. 23. 22:22
 1/8 anarchy666 ***** válasza:
Életkor? Ismert betegségek? Elvégzett vizsgálatok és eredményei? Egyéb tünetek? Forgó jellegű a szédülés vagy adott iranyba alakul ki?
2019. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség.
2019. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

31 éves /férfi/

Nem 1irányba való szédülés. Inkáb ilyen oda viszza való” émelygés.

Nincs ismert betegségem. /koleszterin: 8 ,allergia: poratka és mogyoró ezek tünetmentesek sztem/ sokáig én is pánikbetegségnek könyveltem el. De egy szauna vagy sokszor étel vagy egy energiabital sok esetben kiváltja ezt a rosszullétet.

Sportolássalis probálkozok de szintén előhozza.

Nem tudom milyen irányu vizsgálatok lehetné ek még hasznosak.

2019. nov. 24. 08:52
 4/8 anarchy666 ***** válasza:
De mik voltak az elvégzett alapvizsgálatok?
2019. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vérvétel-Labor, Kardiologia-terheléses EKG, Belgyogyaszat , hasiultrahang, MRI ,Nurologia, Tudogyogyaszat,szemészet,fülorgégészet

Sajonos ezek mind Sztk alapú vizsgálatok voltak.

2019. nov. 24. 11:31
 6/8 anarchy666 ***** válasza:
És amikor vannak ezek a szédüléses rosszullétek megméred a vérnyomásod és vércukrodat hogy éppen milyenek?
2019. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok, nekem öt éve van. Viszont nekem volt egy CENG vizsgálatom, ami megállapította, hogy az egyensúly központom sérült, állítólag nem tudnak vele mit csinálni. Már létezni is alig tudok.
2019. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: te fekve is szédültél?
2020. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!