Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdalom etkezesnel?

Mellkasi fájdalom etkezesnel?

Figyelt kérdés
Minden étkezésnél fáj a jobb mellem alatt közel a szegycsonthoz és a lapockámba sugárzik. De csak étkezésnél fáj vagy ha érzem hogy savam van és fel vagyok puffadva. 3 hónapja voltam gyomortukrozesen akkor refluxot állapították meg, haziorvoshoz hiába megyek, Savlekotot ír de nem szűnik meg tőle. Nem tudom hova tenni ezt a fájdalmat. Nem folytonos. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2019. nov. 25. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Reflux okozhat mellkasi fájdalmat. A reflux gyógyszer szedése mellett szigorú diétát is kell tartani, nem szabad enni savas ételeket, szénsavas italokat, édességet, kávét és cigizni sem jó, mert az is savat csinál.
2019. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a probléma vagy is egyáltalán nem probléma hogy kismama vagyok így nehéz a diéta be tartása, olyan érzés mintha ott meg sértettem volna vagy fogalmam sincs.
2019. nov. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!