Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet, ötletek?

Véres széklet, ötletek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem orvosok válaszolnak többnyire, de érdekelne, van-e valakinek hasonló tapasztalata?


Vért találtam a WC-n közvetlenül székelés után, és a papíron is volt egy kevés. Mindössze pár csepp lehetett, és elég világos volt, valamint egy kicsi de éles fájdalmat éreztem ürítés közben, arra gyanakszom, csak "repedés". Kb egy éve tapasztaltam hasonlót.


Mit gondoltok?


Köszi előre is.



2019. nov. 20. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2019. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22 évesen?
2019. nov. 20. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Aranyér! Halogathatod is meg kezeltetheted is. Ha szerencséd van, és rendezed a székletedet, pontosabban az étkezésedet, hamar elmúlik. Ha nem, akkor a fene se tudja mi lesz belőle.
2019. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak aranyér lehet, néha a keményebb széklet felsértheti a nyálkahártyát. Ha nincs különösebb panasz, nem ismétlődik gyakran, nincs vele teendő. Sok folyadék, rost, mozgás, hogy lazább legyen a széklet.
2019. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb az aranyér, aztán végbélrepedés, de más is lehet, pl. végbélrák is. Meg kell mutatni proktológusnak, lehet, hogy egy kenőcstől vagy kúptól el is múlik. Ha sokáig vársz, nagyobb a valószínűsége, hogy súlyosabb baj lesz belőle.
2019. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös ne ijesztgesd szegény 22 éves kérdezőt! A többi dologban igazad van. Szerintem is egy berepedés lehet.
2019. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aranyér nem kor függő.

Nekem egy erős hasmenéses vírusos történet után jött ki 15 évesen. Szerencsére azóta sem volt.

2019. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!