Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez láz lesz vagy...

Szerintetek ez láz lesz vagy ilyenkor természetesek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Ma egész nap kint voltunk és fizikai munkát végeztünk, ráadásul pálinka is társult hozzá, így hamar kimelegedtünk, ennek eredményeként pedig lekerültek a kabátok...

Odakint kb 2 fok volt...

Most, hogy végre hazaértem, letusoltam ettem majd amint ledőltem elkezdett rázni a hideg valamint enyhén fejem is sajog... Nem jönne jól most egy influenza, mert most fontos lenne, hogy dolgozzak az elkövetkezendő napokba mivel újonc vagyok a vállalatnál... (nyilván egy hőemelkedéssel elmennék még dolgozni, de utána nem akarom, hogy többel kössem be)

Mit gondoltok? Mennyi az esélye, hogy ebből láz lesz? Nyilván testhőm mértem, de most 36.5 volt...


2019. nov. 30. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egész nap a szabadban dolgoztál és fizikai munkát végeztél, akkor egészen természetes dolog, hogy egy fűtött helyiségbe kerülve, ráadásul evés után, megváltozik a testben a vér eloszlása: a bőrerek szűkülnek, a gyomor-bél rendszer erei meg tágulnak. Ez szokta okozni a borzongást, didergést, hideg érzést. Majd rendeződik.
2019. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a hidegrázás a fizikai munkától van, plussz kint voltál egész nap a hidegben, de ez nem megfázás. Igyál meleg mézes teát, meleg fűrdő, esetleg c.vitamin. Pihenj.
2019. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat😀

Már jobban érzem magam😄

2019. nov. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!