Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emelt fejjel egyensúlyzavar,...

Emelt fejjel egyensúlyzavar, szédülés féle?

Figyelt kérdés

Ha egyenesen, emelt fejjel előre nézek, egyensúly zavarom támad, és nem a tipikus szédülés fog el, hanem olyan fura, mintha mozognának a tárgyak körülöttem. Ha lehajtom a fejem, vagy oldalra fordítom, akkor nincs ilyen. Ez álló és ülő helyzetben is jelen van. CSak állás közben borzalmas, konkrétan nem tudok egy helyben megállni, mert annyira elvesztem az egyensúlyomat.

Természetesen voltam dokiknál (neuro, F.O.G., belgyógy, labor, koponya MR, koponya CT), eddig minden negatív, már csak a reumatológus van hátra.


Van valaki hasonló helyzetben?


2019. dec. 2. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyaki gerinc. Bár nem tudom a neurológus miért nem kérte meg arra is az MR-t, főleg hogy a többit ki zártátok. Majd kéri a reumatológus. Tőle viszont kérj kezelést is a nyaki gerincedre. Az segíteni fog.
2019. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!