Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás után is sárga...

Ilze kérdése:

Tüdőgyulladás után is sárga köpet köhögéskor?

Figyelt kérdés
Szedtem injekciót, az után antibiotikumot tablettában is majd elmentem tüdőkorhazba és ott a röntgen alapján azt mondták hogy mar tiszta, meghallgatott szintén azt mondta hogy rendben van. Kaptam valami növényi tüdőtisztitót és immunerősítőt de még mindig sárgát köpök fel köhögéskor kb két hete van most hogy beszedtem a kezelést, mármint az antibiotikumokat.
2019. dec. 7. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Örüljé neki!


Jön ki a getzi. Ez jó.

2019. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gennyes köpet többnyire a légcsőből származik, nyilván légcsőhurut is van/volt.
2019. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek már amolyan maradékok amik a légcsőben, torokban vannak. Ha a gyulladás lemegy akkor ezeknek a termelődése megszűnik, tehát a tüdődből is elkezd kiürülni a légcsövön és a torkodon át ami nem jön ki egyből hanem apránként fokozatosan. Röntgenen csak a tüdődet nézték hogy az rendben van-e mivel az rendben van mint írtad így onnan már kiürült, d még nem teljesen a szervezetedből Ez még lesz egypár nap. Plusz a tüdőgyulladásnak elég sokáig nyoma marad tehát ha fél év múlva elmész sima lakossági szűrésre és nem mondod hogy volt tüdőgyulladásod az elmúlt 1 évben akkor megeshet hogy visszahívnak ujboli vizsgálatra ahol már egyből kifogják elemzni a leletet hogy jobban lássák hogy ott mi van, már ha van valami.
2019. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tisztul a tűdőd! Még hetekkel a gyógyulás után is normális, ha van ilyen.
2019. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy két napja kapar a torkom s emiatt levertnek érzem magam meg ugye jön a váladék is. Nem tudom mitől fájhat a torkom lehet a hidegtől? Voltam kint sajnos több órán át a hidegben mert egy ismerősöm vitt el egy nagyon fontos dolgot elintézni. Azóta vettem észre hogy fáj.
2019. dec. 8. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:

A torkodat melegítsd pl sállal.

A slájmot meg mindig köpd ki mert ha pang a torkodob attól is fájhat.

2019. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!