Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre vagy szervi...

Milyen betegségre vagy szervi problémára utal a sárga köpet?

Figyelt kérdés
Minden reggel sárga és muszáj kiköpnöm, mert keserü és zavaró, 10 éve áll fenn. Néha arra kelek, hogy felment a vérnyomásom(vagy leesett a vércukorszintem?), mert nagyon fáj a tarkómnál a fejem. Nem tudom, hogy összefügg-e, de egész 7 éves koromtól fel megy a vérnyomásom.
2016. szept. 2. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
felső légúti fertőzésre. Nézesd meg magad egy fül-orr-gégésszel.
2016. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párom is köpdös ilyen cuccot már régóta. Allergia ugye meg okoz gyulladásokat így nem hiszem hogy el fog múlni. Szedett párom is sok fajta gyógyszert. Pár napig használt aztán nem.
2016. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A köpetet egy jó orr-fül-gégésszel nézesd meg; a vérnyomásoddal belgyógyászt keress fel.
2016. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 felsö léguti fertözés nem lehet, megnéztrm a tüneteit és egyik sem jellemzö.

Szerintem valami más lehet, mert reggel mindig nagyon éhes vagyok, néha pedig arra kelek, hogy azonnal ennem kell, de egy harapás után sokkal jobban leszek, addig meg hozzám sem lehet szólni olyan rosszul vagyok.

Már voltam vérkép vizsgálaton, vizelet vizsgálaton, nem találnak soha semmit...

2016. szept. 2. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, a mai rózsaszín volt... o.O gondolom egy kis vér keveredett bele, vagy valami mástól lehet rózsaszín?? o___O
2016. szept. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!