Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen fogyás mitől lehet...

Hirtelen fogyás mitől lehet vagy kéne aggódnom?

Figyelt kérdés

Eddig a testsúlyom általában 50 kg körül szokott lenni, ma viszont megnéztem és 45 körül lehetett a nyíl. Igaz nem sok ez de nekem mégis az. Sokat szoktam enni, nincs más betegségem. Mégis mitől lehet ez? Azért vettem észre, mert eddig ugye 50 kgnál voltam de hirtelen ez kicsit sok.

Volt már másnál is ez?

22 l vagyok.

Kérem a trollkodókat mellőzenek, értelmes válaszokat szeretnék és bővebbeket ha lehet. Aggódok



2019. dec. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A hirtelen fogyás ok nélkül (értem ezalatt, hogy nem diétázol, nem koplalsz, nem voltál hányód-hasmenős beteg az utóbbi időben), sosem jó jel. Sok mindentől lehet, és ezek általában nem bagatell dolgok. Menj el orvoshoz és csináltads egy labort mindenképp.
2019. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt fogytál 5 kg-t? Ha étkezési szokásaid nem változtak, és 4-6 hét alatt ment le ez az 5 kg, mindenképp orvos és labor. Egy ismerősöm 12 éves fiánál ez volt a cukorbetegségének az első tünete. 6 kg-t fogyott 1 hónap alatt, miközbrn továbbra is ugyanannyit evett, mint előtte.
2019. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stressz az nagyon eszi a kilókat, lelki okoktól hamar ledob az ember pár kilót. Én erre gyanakodnék. Én pl most elég stresszes időszakban vagyok és 77 kilóról 71-re lefogytam 1 hónap alatt, és úgy, hogy azért közben igyekeztem eleget enni.
2019. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán figyeltem, de most nézni fogom és ha bármi változás lesz, megyek majd háziorvoshoz. Alapból vékonyka vagyok pedig sokat eszem, nem dietázok, semmi ilyesmi. De meglátom.
2019. dec. 7. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Irány az orvos. Kellene nézetni pajzsmirígy hormont.
2019. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!