Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vajon kell e aggódnom?

Vajon kell e aggódnom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tart ez a dolog. Folyamatosan fogyok, nincs étvágyam, sőt sokszor annak ellenére, hogy éhes vagyok, csúnyán fogalmazva "elfelejtek" enni. Nem érzem azt, hogy ennem kellene. Kevesebb, mint két év alatt pedig több, mint 10 kiló ment le rólam. Tudatában vagyok annak, hogy híznom kéne, hiszen csak 48 kiló vagyok, viszont ennek ellenére sok esetben csak néhány falatot bírok enni. Néhány falat után úgy érzem, hogy tele vagyok, és nem megy le több. Hiába van nyár, és tudom, hogy ilyenkor a meleg miatt az embereknek nincs úgy étvágya, viszont ennek ellenére szinte minden nyáron hízni szoktam pár kilót. Eddig.

Jelenleg eljutottam arra a szintre, hogy szinte az összes csontom kilátszik. Az energia szintem hatalmas, van olyan, hogy még éjfél tájban sem vagyok fáradt, pedig szó szerint egész nap talpon vagyok ilyenkor. Mozgok, tanulok, besegítek a házimunkában, vagy bármi olyat teszek, amivel letudnám magam fárasztani.

Az edzőm szerint ezek a "tünetek" akár betegségre is utalhatnak.

Szerintetek érdemes emiatt aggódnom?



#fogyás #hízás #energia #aggodalom #enregiatúltengés
2014. aug. 2. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, anyagcsere, pajzsmirigy, stb. vizsgálat ajánlott!!!
2014. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!